Restart..

Po pětiměsíčním infomačním embargu, jsme zase „on-line“.. Novým členem kapely a sólovým zpěvákem, se stal mladý dravec Tadeáš Kufa. První koncerty odehrajeme 24. června a 1. července, v srpnu jdeme do studia a můžeme ještě prozradit, že chystáme posilu na postu klávesových nástrojů..

Nový rozjezd..

Nový rok začínáme ve čtyřech, ale věříme, že se to brzy změní. Do 22. ledna, se nám můžete přihlásit ke konkurzu na nového sólového zpěváka. Všichni „skrytí talenti“ mají jedinečnou příležitost, vyzkoušet si živě s kapelou, jak to v tom humbuku funguje. Tak neváhejte. Přejeme všem dobrý rok 2023..

Poslední letošní koncert..

Přátelé, blíží se konec roku a my jsme rádi, že se po třech letech, po vynucené covidové pauze, můžeme s vámi opět setkat v rámci Třineckých adventních podvečerů. Přijďte se pobavit, na chvíli zapomenout na nelehké časy a nasát tu pravou Vánoční atmosféru. Těšíme se na vás ve čtvrtek 15.12. od 16.00h na náměstí Svobody v Třinci. Budeme hrát tak, aby vám byla co nejmenší zima a nás bude hřát, že jste se přišli podívat. S.T.S v tomto složení zahraje asi naposledy..

Je to jinak..

Na podzimní období a konec roku, jsme měli zcela odlišné plány.. Člověk míní - život mění.. Nečekaně musíme řešit post sólového zpěváka. Ve čtvrtek 15. prosince na náměstí Svobody v Třinci, s námi odehraje pravděpodobně poslední koncert, náš zpěvák Michal.

Podzim je tady..

Sychravé počasí udeřilo plnou silou, září bylo studené, mokré a nepříjemné, tak jak aktuální situace, všude kolem nás. Skalní optimisté, nahlížejí pesimistům přes rameno a oba už neví, komu vlastně patří.. My plánujeme, zkoušíme, řešíme a jsme pořád vesele pesimisticky optimističtí, jak to všechno nakonec dopadne..