Něco chystáme..

Aktuálně jsme ve fázi příprav a práce na videoklipech. Ještě se vrátíme k sobotě 20. srpna. Na Vendryňském letním karnevalu bylo opět deštivo. Ale i přes nepřízeň počasí, organizace, zvuk, publikum, vše na jedničku. Pro kapelu skvělé zázemí a po vystoupení nadstandardní občerstvení. Děkujeme Vendryně.

S deštěm v patách..

Měsíc červenec byl bytelně horký. Ačkoliv jsme ve zkušebně dělali průvan i za pomocí ventilátorů, byl hic jako "prase". Na zkouškách jsme se doslova rouzpouštěli a paradoxně na koncertech jsme mokli. Třikrát po sobě, jen co jsme vlezli na stage začalo lít. Nejdříve na Slamníku, pak v Sekeřicích a potom i v Nýdku. Asi jsme nosiči vody..

Blízko "ráje"..

Po bouřlivé akci na již třetím ročníku Slamník Festu, vyrážíme v sobotu 9. července na další festival, a to kousíček od Českého ráje, do Sekeřic na Hliňák Fest. Hned za týden, v sobotu 16. července, zahrajeme od 17.30h na již tradičním Bierfestu v Nýdku. No a ještě nesmíme zapomenout, že nový FD "ProteSTS" je již na světě..

Květen byl akční..

Kapelový květen byl ve znamení více událostí. Nejdříve jsem odehráli i když za zavřenými dveřmi, dvě povedené soukromé akce. Také jsme aktivně odpočívali, někdo v Norsku někdo v Chorvatsku. A ještě jsme stihli vyrazit do Prahy, do rádia Fajn Rock Music, kde jsme pohovořili o našem novém projektu "ProteSTS", který vyjde již v polovině června.

Nejdříve za zavřenými dveřmi..

V sobotu 14. května, konečně vyrazíme ze zkušebny, k prvnímu koncertu. A sešlo se to tak, ža nás nejdříve čekají dvě akce pro uzavřenou společnost.. Aspoň uvidíme - ještě "neveřejně", jak bude náš nový sound a složení přijato posluchači a diváky. Také již byl dán do výroby nový projekt "ProteSTS"..