"Videoklip a nový playlist..

Před blížícím se koncem roku nelelkujeme. Minulý týden jsme dotočili poslední záběry k videoklipu. Bylo to lehce hektické, museli jsme akčně změnit lokaci a přizpůsobit scénář, ale věříme, že z toho něco smysluplného vyleze. Mockrát děkujeme všem za podporu a obětavou spolupráci. Zatímco probíhá intenzivní střih a finalizace videa, my připravujeme nový koncertní playlist, který můžete poprvé slyšet i vidět v sobotu 25.11.2023 v jablunkovském Rokáči, kde zahrajeme jako support koncertu kapely PORTLESS - 30. let od založení Support Lesbiens.

"Podzim je tady..

Podzimní podnebí nám přeje.. Po zvukové stránce je singl hotov a díky velmi příznivému, skoro letnímu počasí, můžeme plně využít venkovní prostory pro natáčení videoklipu. Pokud vše klapne, v listopadu by už jste song i klip, měli najít v mediálním éteru..

"Připravujeme..

Aktuálně probíhá mastering nové skladby. Nový song, je současně první s S.T.S studiově nazpívaný počin našeho zpěváka Tadka. Zatímco probíhá zvukové dolaďování audia, my intenzívně řešíme a připravujeme video verzi..

"Do studia..

Nejdříve informace o přesunu koncertu v Neborech z 5. srpna na 19. srpna, začátek zůstává stejný od 21:00h. V týdnu od 14. 8. se chystáme do nahrávacího studia. Čeká nás práce na novém singlu. Pak se hned pustíme do připrav a natáčení videoklipu a pokud se vše podaří, s podzimem to pustíme do světa..